Sponsorluk

Ana Sponsorluk 20.000 € + %18 KDV(=23.600 €)
Altın Sponsorluk 11.000 € + %18 KDV(=12.980 €)
Gümüş Sponsorluk 8.500 € + %18 KDV(=10.030 €)
Bronz Sponsorluk 5.500 € + %18 KDV(=6.490 €)
Uydu Sempozyum Sponsorluğu 5.500 € + %18 KDV(=6.490 €)
Yaka Kartı İpi Sponsorluğu 7.500 € + %18 KDV(=8.850 €)
Kongre Çantası Sponsorluğu 6.000 € + %18 KDV(=7.080 €)
Kongre USB Sponsorluğu 6.000 € + %18 KDV(=7.080 €)
Kokteyl Sponsorluğu 5.500 € + %18 KDV(=6.490 €)
Öğle Yemeği Sponsorluğu 5.500 € + %18 KDV(=6.490 €)
Su Sebilleri Sponsorluğu 3.500 € + %18 KDV(=4.130 €)  
Kahve Molası Sponsorluğu 3.500 € + %18 KDV(=4.130 €)
Bloknot Kalem Sponsorluğu 2.500 € + %18 KDV(=2.950 €)
Cep Program Sponsorluğu 2.000 € + %18 KDV(=2.360 €)
Yönlendirme Panoları Sponsorluğu 1.500 € + %18 KDV(=1.770 €)
Kongre Çantası İçi Sponsorluğu 600 € + % 18 KDV(=708 €)
Öğrenci Sponsorluğu 450 € + %18 KDV (=531 €)
Product Theatre 1.450 € + % 18 KDV (=1711 €)

Ana Sponsor
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 5 adet ücretsiz kayıt, kongre afişinde ve basılı dokümanların tümünde ana sponsor olarak en üstte ya da en solda yer alma, uydu sempozyum imkanı, sergi alanında stant yeri, kongre kitapçığı arka sayfasında tam sayfa reklam imkanları, 2 adet Kongre Çantası İçi Sponsorluğu.

Altın Sponsor
Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 4 adet ücretsiz kayıt, kongre afişinde ve basılı dokümanların tümünde ana sponsorun altı veya yanında yer alma, uydu sempozyum imkanı, sergi alanında stant yeri, kongre kitapçığında tam sayfa reklam imkanları, 1 adet Kongre Çantası İçi Sponsorluğu.

Gümüş Sponsor
Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 3 adet ücretsiz kayıt, kongre afişinde ve basılı dokümanların tümünde altın sponsorun altı veya yanında yer alma, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanları, 1 adet Kongre Çantası İçi Sponsorluğu.

Bronz Sponsor
Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 2 adet ücretsiz kayıt, kongre afişinde ve basılı dokümanların tümünde gümüş sponsorun altı veya yanında yer alma, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanları.

Uydu Sempozyum Sponsorluğu
Kongre Bilimsel Programı içerisinde Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen saatlerde firmalar için uydu sempozyum imkanı sunulacaktır. Sempozyum içeriği, konuşmacı ve ürün bilgilerinin Kongre Bilim Kurulu tarafından onaylanması zorunludur. Firma tanıtım materyalleri, sempozyum saatinde salon girişinde ve salon içerisinde yer alabilir. Bir adet kongre çantası içi sponsorluğu verilecektir. Ayrıca firma tarafından hazırlanacak uydu sempozyum davetiyeleri kongre çantası içine konulacaktır. Uydu sempozyumla ilgili bilgiler kongre bilimsel programında yer alacaktır. 

Yaka Kartı İpi Sponsoru
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 3 adet ücretsiz kayıt, yaka kartı askı ipinde logosunun yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Kongre Çantası Sponsoru
Tek firma ile sınırlıdır.  Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 3 adet ücretsiz kayıt, logosunun çanta üzerinde yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Kongre USB Sponsoru
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 2 adet ücretsiz kayıt, logosunun tüm katılımcılara dağıtılacak olan USB Bellek üzerinde yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Kokteyl Sponsorluğu
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 2 adet ücretsiz kayıt, kokteyl alanında firmanın bayrak ve flamalarının yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Öğle Yemeği Sponsorluğu
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 2 adet ücretsiz kayıt, öğle yemeği alanında firmanın bayrak ve flamalarının yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Su Sebilleri Sponsorluğu
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 2 adet ücretsiz kayıt, fuayelerde bulunan su sebillerinin firma görselleri ile giydirilmesi ve sebillerde kullanılan su bardaklarında firmanın logosunun yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Kahve Molası Sponsorluğu
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 2 adet ücretsiz kayıt, ismi veya logosunun yer alması, kahve molası alanında firmanın bayrak ve flamalarının yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Bloknot ve Kalem Sponsorluğu
Kongre çanta içine konulacak defter, kalem. Kongrenin birinci günü dağıtılacak defter kalem ve kongrenin ikinci günü dağıtılacak defter kalem şeklinde üç firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 1 adet ücretsiz kayıt, kongre bloknotu ve kongre kaleminde logosunun yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı. 

Cep Program Sponsorluğu
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 1 adet ücretsiz kayıt, tüm katılımcılara dağıtılacak olan cep program kitapçığında logosunun yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Yönlendirme Panoları Sponsorluğu
Tek firma ile sınırlıdır. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması, 1 adet ücretsiz kayıt, yönlendirme panolarının tamamında logosunun yer alması, kongre kitapçığında yarım sayfa reklam imkanı.

Kongre Çantası İçi Sponsorluğu
Etkinlik Sırasında katılımcılara dağıtılacak kongre çantasının içine bir adet broşür veya promosyon malzemesi koyma.

Öğrenci Sponsorluğu
5 Adet Öğrenci kaydını içermektedir. Kongre web sitesinde sponsorluk bölümünde firma logosuna yer verilerek firmanın web sayfasına giriş sağlanması.

Product Theatre
Product Theatre, şirketlere ürün ve teknolojilerini en hızlı şekilde ve doğrudan sergileme fırsatı elde edebilecekleri zaman dilimleri yaratabilmek amacıyla düşünülmüştür.

Doğrudan ürününüzü tanıtmak, hizmetleriniz hakkında bilgi vermek ve değişik sektörlerden katılımcılar ile karşılıklı buluşabilmeniz için ayrılan 30 dakikalık bir sunumun maliyeti 1.450_euro+KDV ‘dir. 
Sunumlar, azami 50 kişiyi ağırlayabilecek olan Konferans Merkezi’ndeki salonlarından birinde yapılacaktır. 
Bu sunumlar, doğrudan ürün ve hizmet tanıtımına yönelik konuların yer aldığı sunumlar olabilecektir. 

Product Theatre sunumların duyuruları; 
Kongre web sitesinde, 
Tüm delegelere dağıtılan Kongre el kitapçığında, 
Sunum yapan şirketlerin kendi networklerine gönderebilecekleri davetler ile yapılacaktır, 

Toplantı salonlarına ayrıca koyulacak duyuru panolarında yayınlanacaktır. 

28 Şubat 2018 tarihine kadar yapılan sponsorluk başvurularına % 10 indirim uygulanacaktır.
Sponsorluk ile ilgili başvurular papyon@papyon.com.tr adresine yapılacaktır.

Sponsorluk Ödemeleri
Tüm ödemeler Papyon Organizasyon Reklam Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. hesabına yapılacaktır. . TL yapılacak ödemeler için ödeme günü T.C. Merkez Bankası EURO satış kuru kullanılmalıdır.

Papyon Organizasyon Reklam Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Türk Lirası Hesabı

TR10 0006 2000 1240 0006 2976 46

Garanti Bankası Moda Şubesi
Euro Hesabı

TR51 0006 2000 1240 0009 0869 19