Facebook

Twitter

Davet Mektubu

Gıda Güvenliği Kongresi Değerli Katılımcıları,

3-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacak 6. Gıda Güvenliği Kongresi için bu yıl farklı bir mekanda, farklı bir organizasyon ve farklı içeriklerle sizlerle yeniden bir araya gelmek amacıyla yoğun bir şekilde çalışmalarımıza başladık.

İlk kongreden beri destekleri ile yanımızda olan başta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Uluslararası Gıda Koruma Birliği – IAFP’ ın yanı sıra 9 paydaş ve 19 destekleyen kurum ile gücümüzü daha da arttırarak yolumuza devam ediyoruz.

Ülkemizde ve bölgemizde ana teması sadece gıda güvenliği olan tek kongre olma özelliğini taşıyan Gıda Güvenliği Kongresi aynı zamanda gıda güvenliği alanında faaliyet gösteren tüm paydaş ve destekleyen kurumlar ile tüm ilgili meslekleri de bir araya getirerek bu misyonunu pekiştirmektedir.

Gıda güvenliğinin tüketicinin korunması ve sektör ve ülke ekonomisinin gelişimi açısından stratejik öneme sahip bir konu olduğundan hareketle; Sektör, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Üniversite ve Meslek kuruluşları ile Sivil toplum kurumları olarak bir araya gelip ülkemizden ve yurt dışından farklı konularda bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacak konusunun uzmanı kişileri dinleyip, aramızda tartışıp, orta noktayı bulmak ve bunları pratiğe yansıtabilmek bu kongrenin en temel hedeflerinden birisidir.

6.Gıda Güvenliği Kongresi kapsamında sektörden iyi uygulamalar, yurt dışında ve yurt içinde ortaya çıkan yeni konular, fırsatlar, tehlikeler ve yeni gıda güvenliği teknolojileri hakkında vizyonumuzu açacak çok doyurucu sunumların yapılacağı özel bir kongre düzenliyoruz.

Gıda Güvenliğinin buluşma noktası olan kongremizde sizlerle yeniden beraber olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde, Grand Cevahir Hotel Convention Center’da buluşmak dileğiyle…

Selam ve saygılarımızla,Başkan
6.Gıda Güvenliği Kongresi